No to se musí náležitě oslavit!
Od včera (cca od poledne) jsem nic pořádnýho nejedla, protože mě bolel žaludek. A ani dneska se to moc nezlepšilo (to s jídlem), takže jsem ráno po prvních deseti minutách na těláku měla co dělat, abych se udržela na nohou.
Od pětky z češtiny mě zachránilo pronesení čtyřverší Máchova Máje. A to se vyplatí!
Mimo to včera v Praze podruhé vystupovali 30 Seconds to Mars.
Hahá, mám vás! jako by říkal.
Víc fotek tady, tady nebo tady.
Do prodeje se dostalo nebezpečné kuřecí maso. Můžete ho mít doma
před 21 minutami

1 komentářů:
"30 Seconds to Mars" byli v Praze proč mi to někdo neřekl dřív :D jinak ten dnešní den spánku asi pěkně oslavím - jsem totálně mrtvá :D
Okomentovat